Mert az Ultrarövid Terápia egy pillanat alatt megérintette a lelkemet, megláttam azt, ami addig rejtve volt. Mert olyan módszer, ami nélkülöz minden sallangot, mégis mély változásokat indít el, és általa túlléphetünk a múltunk egyes korlátain.
Miért hiszek benne? A válasz egyszerű: mert látom, hogy működik, felszabadít és gyógyít.
Alapvetően egy kognitív ember vagyok, talán, ahogy Te is. Igyekszem mindent agyból megoldani, ugyanakkor – őszinte leszek – én is, mint sokan mások, nehezen férek hozzá az érzéseimhez. Na nem úgy, hogy nem tudom, mit érzek, de a TUDOM-on van a hangsúly és nem az érzésen. Érted, mire gondolok, igaz?
Az önismeretnek köszönhetően összefüggésekre jöttem rá, felismertem, megértettem az érzéseimet, néha azok okára is rábukkantam, de azt mélyen megélni, átélni nem minden esetben tudtam vagy mertem. Érzéseim távoltartása, tagadása vagy elnyomása sok szempontból meghatározta a korlátaim.
Az érzések azonban jelzőrendszerként működnek, irányt mutathatnak, segítenek önmagunkat megismerni, kapcsolatainkat és benne magunkat is értelmezni. Ha nem vesszük észre, nem figyelünk rá, elnyomjuk, az belső feszültséget okoz, és annak bizony előbb-utóbb meglesz a negatív hatása. Ez a belső feszültség akár önmagunk elfogadásában, szeretetében, a kapcsolatainkban vagy a testünkben is lenyomatot hagyhat.
Az Ultrarövid Terápia volt az, ami valóban megnyitotta a szívem, és azt, amit eddig csak tudtam, már meg is élem. Átformáltam és átkereteztem általa olyan régóta működtetett viselkedést, amit eddig bár értettem, de nem tudtam másként megélni, ezért nem is tudtam másként reagálni. Az Ultrarövid Terápia tehát pont arra ad lehetőséget, hogy természetes módon, de végre kapcsolódjunk az érzéseinkhez is, merjük kimondani, átélni, megélni, elfogadni.
Olyan belső folyamatokat indít el, aminek köszönhetően az agyunkból végre a szívünkbe érkezünk. Megérezzük, ami rejtve volt, amit talán nem is szabadott érezni, ami esetleg fájt.
Lehetőségünk van arra is, hogy ezeket az érzéseket letegyük, átkeretezzük, felülírjuk, amennyire csak lehet. Ezt követően már nemcsak értjük, hanem valószínűleg érezzük is, hogy mi történik bennünk.
Az agy és a szív összeér, ami olyan mély elfogadást és megértést eredményez, hogy képessé válunk valóban másként cselekedni, érezni, jobban szeretni, elfogadni önmagunkat, és békések lenni kapcsolatainkban.
Úton vagyunk mindannyian — Te is, én is.

Az Ultrarövid Terápia egy állomás, ahol olyan döntések születhetnek, olyan megértés, ami megváltoztathatja, hogy éled az életed.
Egy lehetőség, amivel élhetsz, hogy jobb és elégedettebb életed legyen. Várlak személyes konzultációmon.